Profesjonalna depilacja


Nail Studio Design jest autoryzowanym salonem Depileve, co oznacza, że specjalizujemy się również w depilacji woskiem. Posiadamy najwyższej klasy produkty kosmetyczne do tego przeznaczone. W ich skład wchodzą m.in. wyciągi roślinne, np. z lawendy, masło karite czy oliwa z oliwek. W salonie można pozbyć się włosków praktycznie każdej części ciała. Mile widziani są również panowie i kobiety w ciąży.

Mamy do dyspozycji kilka rodzajów wosków, które dobierane do rodzaju skóry i części ciała. Do tych najdelikatniejszych idealny jest plastyczny, gęsty wosk, w którym zatapiają się włoski, ale nie przylega on mocno do skóry. Dlatego też naskórek, gdy odrywa się wosk nie ulega podrażnieniom. Dodatkowo woski te są najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku co powoduje, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Sama depilacja jest też mniej bolesna. To idealny wosk do okolic bikini. Nail Studio Design ma w ofercie jej trzy rodzaje: klasyczną (40 zł), głęboką (60 zł) i całkowitą (80zł). Depilacja Depilove to jedna z najszybszych, najdokładniejszych i najprzyjemniejszych depilacji. Po woskowaniu skóra powinna pozostać gładka przez około trzy tygodnie. Włoski odrastają, ale już osłabione. Gładkie ciało i piękny manicure? To możliwe razem z Nail Studio Design!