Poznaj świat luksusu

Uważamy, że dbanie o siebie to rzecz ponadczasowa. Z takiej inicjatywy w 1997 roku powstało Studio Nail Design, które dba o Twoje piękno.

Zrelaksuj się przy zapachu i smaku świeżo parzonej kawy, którą zaserwujemy Ci zaraz po przyjściu do naszego salonu.

Intrygująca mieszanka piękna i kobiecej subtelności- tak w jednym zdaniu można opisać kobietę Studio Nail Design.

Jesteśmy autoryzowanym salonem OPI, gwarantującym wysoką jakość produktów i wykonywanych usług. Do zabiegów na paznokciach podchodzimy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla Ciebie podnosimy swoje umiejętności na licznych szkoleniach i seminariach, abyś mogła wyjść z naszego salonu z szerokim uśmiechem na twarzy.

Studio Nail Design autoryzowała również marka DEPILOVE, zapewniając Ci idealnie gładkie ciało, jeśli tylko pozwolisz nam się oddać swoje ręce. W skład produktów depilove wchodzą m.in. wyciągi roślinne, np. z lawendy, masło karite czy oliwa z oliwek, a rodzaj wosku do depilacji dobierany jest indywidualnie do typu skóry i części ciała.

W niezwykle bogatej ofercie Studia Nail Design znajdą Państwo różnorodne zabiegi kosmetyczne, w tym również te na twarz oraz żelowe tipsy. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych producentów, takich, jak: Thalgo, Pedix, Gehwol, Alessandro i wyżej opisane OPI i Depilove.

Dbając o grono naszych klientów, posiadamy w ofercie karty stałego klienta, upoważniające do licznych zniżek oraz bony upominkowe na dowolną kwotę lub wybrany zabieg. Serdecznie Zapraszamy!